به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

اتریوم (eth) مهمترین داری سرمایه گذاران درسال ۲۰۲۱

اتریوم (eth) مهمترین دارایی سرمایه گذاران درسال ۲۰۲۱

آینده اتریوم در سال 2021

اتریوم مهمترین دارایی سرمایه گذاران درسال ۲۰۲۱

موفقیت اتریوم در سال ۲۰۲۱ :

پتانسیل (eth) به مراتب بیشتر از بیت کوین است و جامعه شروع به درک ارزش اتریوم کرده است.

نیمه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی با افزایش علاقه به ارزهای رمزپایه از سوی سرمایه گذاران نهادی و شرکت های قدرتمند مالی روبرو شد. با این حال ، تمام توجهات به بیت کوین(btc) معطوف شد .

امروز ما میخواهیم بررسی کنیم که چرا اتریوم دارایی جذاب تری است ؟ و چرا این ارز رمزنگاری شده باید به “اولین ارز رمزنگاری شده” برای هر سرمایه گذار تبدیل شود ؟

با توجه به آمار :

اتریوم از پایین ترین نقطه در ماه مارس ۲۰۲۰ هنگامی که ویروس کرونا باعث خرابی بازار شد ۱۲۰۰ درصد افزایش یافته است . از طرف دیگر رشد بیتکوین (btc) فقط میتواند حدود ۷۰۰ درصد باشد . البته افزایش اتریوم به ۱۴۰۰ درصد در مقایسه با رکورد ۴۲۰۰۰ دلار بیتکوین چندان چشمگیر به نظر نمیرسد . علاوه براین سرمایه بازار eth پنج برابر کمتر از حجم بازار bitcoin  است .

اما چه چیزی برای یک سرمایه گذاری خوب مهمتر است؟  سوابق خوب از یک پرتفوی یا درآمد بالا؟

استدلال های بسیار خوبی وجود دارد که اتریوم در سال ۲۰۲۱ افزایش قیمت خواهد داشت و سود بیشتری نسبت به بیتکوین برای سرمایه گذاران به ارمغان می آورد . در این زمینه قیمت eth به سطح جدید خود میرسد حجم معاملات اتریوم درحال رشد چشمگیر و روزافزون است و در سال ۲۰۲۰ بیش از یک ترلیون در بلاک چین ثبت شده است .

این اعداد بیش از حجم معاملات غول های پرداخت است که بیش از ۳۵۰ میلیون کاربر دارند و به طور متوسط حدود ۲۰۰ میلیارد دلار در هر سه ماه حجم دارند
توسعه بخش دیفای (DEFI) :
علی رغم موقعیت رهبر بیتکوین در بازار های رمزارزها اتریوم همچنان رهبر صنعت جوان defi است . از تابستان ۲۰۲۰ بسیار محبوب بوده و همیشه سرمایه گذاران جدیدی را به خود جذب میکند.
آیا ۲۰۲۰ سال خوبی برای پروژه defi بود؟
چه انتظاری از این صنعت درسال ۲۰۲۱ میتوانیم داشته باشیم؟
ارزش کل شامل مالیات غیرمتمرکز از اوایل سال ۲۰۲۰ تقریباً ۳،۳۰۰ درصد افزایش یافته است. به طور دقیق تر ، از ۶۸۷ میلیون دلار به ۲۳٫۲ میلیارد دلار.
ETH بستر اصلی برای شروع و توسعه اکثر پروژه های جدید DEFI و پول های ثابت است که این گویای موفقیت اتریوم در سال ۲۰۲۱ است.

سکه های ثبات بیشتری در حال انتشار است زیرا دارایی های دیجیتال مرتبط با ارزش ارزهای ناپایدار فیات ابزاری بسیار مناسب برای همه است. به عنوان مثال ، برای معاملات سریع بین کاربران ، برای تشکیل جفت های معاملاتی در مبادلات رمزنگاری و محافظت در برابر نوسانات بالا در کیف پول رمزنگاری.

بیایید نگاهی دقیق تر به علاقه سرمایه گذاران نهادی در منطقه DEFI بیندازیم :

در آگوست سال ۲۰۲۰ آرچاکس و الگوراند قصد خود را برای توسعه ابزارهایی برای معرفی دیفای به موسسات اعلام کردند. در پاییز سال ۲۰۲۰ مشخص شد که شرکت xsigma تابع نزدک در حال توسعه خدمات defi است .

گشایش مبادله غیرمتمرکز برای معاملات با ثبات پول نیز برنامه ریزی شده است.
ما دیده ایم که سال گذشته توجه سرمایه گذاران عمده بیت کوین را به خود جلب کرده است. اکنون به نظر می رسد سایر مناطق صنعت ارزهای رمزپایه نیز همین کار را انجام می دهند. برخی از آنها ارتباط مستقیمی با اتریوم دارند.

((مزیت اصلی اتریوم چند منظوره بودن فناوری و جامعه روبه رشد آن است))

 

رشد اتریوم

نگاه متفاوت نهنگ های بازار به موفقیت اتریوم

۱۰ نهنگ برتر اتریوم همچنان موجودی خود را به کیف پول های مستقل از صرافی ها انتقال می دهند. کاهش ۲۰٫۵ درصدی موجودی اتریوم در صرافی ها طی ۲ ماه گذشته نشان دهنده اطمینان دارندگان برتر اتریوم به افزایش قیمت این ارز دیجیتال است.

در طول سال ۲۰۲۰ ، به ویژه در سه ماهه دوم و سوم ، جبهه ETH دربهبودی قیمت، از بیت کوین پیشی گرفت .

بل توجه به فعالیت در حال رشد کاربران به دلیل گسترش DeFi و همچنین خوش بینی نسبت به آینده اتریوم احتمالاً موجب اعتماد نهنگ ها به اتریوم می شود که این خود باعث افزایش معاملات و توجه نسبت به این ارز رمز نگاری شده می شود.
قیمت ETH همچنین در ماه های آینده به دلیل اصلاح بازار DeFi راه بهبود را در پیش خواهد گرفت .

اتریوم (eth) مهمترین دارایی سرمایه گذاران درسال 2021

جهش ماینینگ اتریوم

طبق گزارش  ارز دیجیتال ، اگر بخواهیم سختی شبکه اتریوم در طول تاریخ را رده‌بندی کنیم ، سختی فعلی در رده دوم قرار می‌گیرد. سختی شبکه ، مقیاسی است که نشان می‌دهد استخراج یک بلاک در بلاک‌چین اتریوم تا چه اندازه سخت و دشوار بوده و زمانبرتر است . تولید بلاک‌ها برای انجام تراکنش‌ها در شبکه اتریوم ضروری هستند .

سختی استخراج براساس ماینرهای فعال در شبکه اندازه‌گیری می‌شود . هر چه تعداد ماینرها و قدرت پردازشی که در اختیار شبکه قرار می‌دهند بیشتر باشد، سختی استخراج نیز بیشتر می‌شود . از ابتدای سال‌ جاری میلادی تا به اینجا، شاهد افزایش سختی شبکه اتریوم بودیم، اما جهش اصلی ماه آگوست و پس از اوج گرفتن امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) انجام شد. هجوم موج عظیمی از سرمایه‌گذاران به شبکه اتریوم و سرمایه‌گذاری آنها در پلت‌فرم‌های دیفای و صرافی‌های غیرمتمرکز، باعث شد تا فعالیت‌ها روی شبکه اتریوم نیز به بیشترین میزان خود برسد .  اتریوم رشد خود را مدیون بیت‌کوین است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *