به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

اتهام سرقت صرافی بیتمکس از کاربرانش

بیتمکس به سرقت بیش ازچهارصد میلیون دلار از کاربرانش متهم شد

سرقت ارز دیجیتال

به گزارش بلومبرگ هفته گذشته یکی از بزرگترین مبادله کنندگان ارز های دیجیتال در کشور ژاپن که میتوان آن را نوعی صرافی پول دیجیتال دانست اعلام کرد هکر ها با نفوذ به سیستم های آن مبلغی نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال به سرقت برده اند.

به گزارش کوین دسک ، چندین تن از اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله بی ام ال ال سی (BMA LLC) ، یاروسلاوکالچین (Yaroslav Kolchin) و ویتالی دوبینین (Vitaly Dubinin) با با اقامه دعوی علیه بیتمکس، به دنبال صدور حکم مصادره دارایی‌های این صرافی هستند.
این در حالی است که هم اکنون پرونده بیتمکس و اچ دی آر برای اتهامات دیگری همچنان مفتوح است.
این کمپانی پس از کشف سرقت، بسیاری از داد و ستد های خود را متوقف کرده است و در حال کار برای رهگیری سارقان و یافتن مقصد نهایی ارز دیجیتال می باشد.
به گفته بلومبرگ شرکت کوین چک (CoinCheck) اعلام کرده است ارزهای به سرقت رفته از نوع ارز (نم) (NEM ) هستند و بررسی ها نشان می دهد بیش از ۵۰۰ میلیون توکن NEM در این اتفاق به سرقت رفته اند.
ارز NEM نوعی ارز دیجیتال مانند بیت کوین لایت کوین و اتریوم است و در حال حاضر هشتمین ارز دیجیتال فراگیر در جهان به حساب می‌آید.
پیش از این در سال ۲۰۱۴ نیز اتفاق مشابهی رخ داده بود و هکرها در آن توانسته بودند ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال از نوع بیت کوین را از یک مرکز مبادله سرقت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *