به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

استلار XLM

معرفی رمز ارز استلار XLM

xlm استلار

در سال ۲۰۱۴ توسط جد مک کالب که یکی از بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ریپل (XRP) است ، با جدایی از این تیم شروع به ساخت و  توسعه‌ی ارز دیجیتال استلار(XLM) کرد. در سال ۲۰۱۵ اولین کد نویسی استلار معرفی شد. در نسخه ی اولیه ارز دیجیتال استلار به دلیل حضور آقای کالب در تیم ریپل، شباهت‌های زیادی بین این دو وجود داشت. این شباهت حتی به حدی بود که مالکین ریپل و استلار را وارد یک چالش بزرگ نمود. سپس در اواخر سال ۲۰۱۵  الگوریتمی جدید برای استلار معرفی شد و کدهای آن دوباره بازنویسی شدند.

این ارز در رتبه یازدهمین ارز در بازار میباشد و ارزش بازار آن حدودا 4.2میلیارد دلار است و سهم 0.72 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . تعداد واحدهای در گردش استلار 21.69 میلیارد و تعداد کل واحدهای آن 5 میلیارد خواهد بود.

اهداف ساخت استلار

ریپل با هدف برقراری تبادلات مالی بین بانک‌ها و مؤسسات مالی شکل گرفته بود. مدیر استلار با جدا نمودن این ارز از ریپل، هدف بزرگ آن را ارائه‌ی خدمات مالی مقرون‌به‌صرفه با سرعتی بالا به کاربران اعلام کرده است و از این طریق به دنبال ساختن محیطی امن و سریع برای تبادلات مالی خرد در جهان می‌باشد. بلاک چین غیرمتمرکز استلار این توانایی را دارد که در عرض ۳ تا ۵ ثانیه هزاران تراکنش را انجام دهد. این مزیت که هدف اصلی ساخت این رمز ارز نیز بوده است، دلیل اصلی محبوبیت آن نیز محسوب می‌شود.

لومن (XLM) توکن اختصاصی استلار

xlm - stellar- استلار

توکن معرفی شده در شبکه استلار به نام لومن xlm میباشد که برای پرداخت ها و کارمزد های انتقال از آن استفاده میشود، همچنین در استلار کارمزد ها بسیار پایین هستند و در مقایسه با بیت کوین هزینه ای به حساب نمی آید.
بنابر قانون شرکت استلار هر کاربر می بایست حداقل به میزان یک لومن (xlm) در حساب خود داشته باشد تا بتواند از خدمات استلار استفاده کند و این میزان در مقایسه با ریپل (XRP)که حداقل میزان آن 20 واحد ریپل است مقدار کمتری است.
شبکه ی استلار از میزان امنیت بالایی برخوردار است و همچنین سرعت تراکنش ها در این شبکه چیزی در حدود ۳ الی ۵ ثانیه می باشد و توانایی پردازش ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه را دارد.