به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

معرفی رمز ارز ایاس (EOS)

ایاس - EOS

رمز ارز ایاس با نماد EOSیک ارز رمزنگاری شده است که در حقیقت ترکیبی از توانایی بالای بیت شیرز و گرافن و کاربرد قراردادهای هوشمند اتریوم است. 

ارز eos توسط شرکتی به نام Black.one ساخته شده و توسعه دهندگان آن بسیار قدرتمند عمل میکنند.

استوی خالق استیم – Steam و دانیل لارمیر بنیان گذار بیت شیرز – Bitshares  اعضای تیم توسعه دهنده ی ایاس هستند .

 هرچند این شرکت قدرتمند اکنون رمز ارز خود را دارد اما باز هم در بسیاری از پروژه های دیگر بلاک چین فعالیت هایی دارد.

ایاس EOS

عرضه اولیه ی توکن ایاس (EOS) در ژوئن ۲۰۱۷ آغاز شد و تا ۱ ژوئن ۲۰۱۸ ادامه داشت.  این مدت برابر ۳۵۰ روز است که طولانی ترین عرضه اولیه سکه تا به حال بوده است.

 طی این عرضه اولیه بیش از ۱ میلیارد دلار سرمایه جذب شد که یکی از موفق ترین عرضه های اولیه بوده است. ایده نهفته در این ارز دیجیتال، جمع کردن بهترین ویژگی های و وعده های سایر رمز ارز هاست.

به عنوان مثال امنیت بیت کوین و پشتیبانی محاسباتی اتریوم را فراهم آورد. فراهم آوردن پلتفرمی ساده و قابل انعطاق از تلاش های این ارز است.

ادعای جنجالی EOS

توسعه دهندگان معتقد هستند که می توانند کارمزد های تراکنش ها را برای همیشه حذف کنند و در مرحله بعد میلیون ها تراکنش را در یک ثانیه انجام دهند.

ارز دیجیتال ایاس

معایب ایاس EOS

  • نگرانی ها در مورد تمرکز شبکه ایاس (EOS) :
  • مکانیزم حاکمیت ایاس چنان طراحی شده است كه در هر زمان معین تنها ۲۱ تولیدكننده بلوك داشته باشد و عملکرد كلی شبکه به رأی سهامداران بستگی دارد.
  • رقبای متعدد ایاس (EOS) :
  • هنوز مشخص نیست که نتیجه رقابت اتریوم و ایاس چه خواهد بود. علاوه بر اتریوم، EOS باید با بلاک چین های دیگر از جمله Tron، Neo، Rchain رقابت کند و برای اینکه میدان را به رقبا نبازد، همواره باید در حال توسعه و بهبود پلتفرم خود باشد.
  • پروژه ایاس به این علت که بدون ارائه یک نمونه اولیه از شبکه اصلی EOS مبلغ یک میلیارد دلار از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) خود جمع آوری کرد، با انتقادات شدیدی مواجه شد.

قیمت ایاس (EOS)

اغاز کار eos با قیمت ۱٫۰۳ دلار بوده  وتا سال۲۰۱۸ اوج چشمگیری گرفت و ۲۱ برابر شد یعنی قیمت حدودا ۲۱٫۳۸ دلار و در زمان نوشتن این مطلب قیمتش ۳٫۳۴ رسیده است .

ارزش بازار : ۳٫۱۳ میلیارد دلار (۰٫۵۷% از کل بازار)

تعداد کوینهای در دسترس : ۹۳۸,۰۱۷,۳۴۰
تعداد کوینهای موجود : ۱,۰۲۴,۷۱۷,۳۵۱

روش خرید ایاس

ایاس

اولین و بهترین روش خرید صرافی بایننس است. اگر شما ارز هایی مانند دلار یا تتر ویا یورو دارید) ارز فیات( بایستی بر روی پلت فرمی که از فیات پشتیبانی می کند، اقدام به افتتاح حساب کاربری کنید. پس از افتتاح حساب، بایستی حساب بانکی خود را به حساب کاربری متصل کنید. قدم بعدی خرید بیت کوین است. حال می توانید از طریق بایننس، بیت کوین خود را به ایاس تبدیل کنید! .

آیا ایاس ارزش خرید دارد

هم اکنون EOS را میتوان میان ۱۰ ارزدیجیال برتر دنیا مشاهده کرد.با توجه به این که این ارز توانایی بالایی برای رقابت با اتریوم دارد و همچنین امکانت ویژه ای ارایه میکند میتوان امیدوار بود که در اینده نچندان دور پیشرفت چشمگیری داشته باشد.