به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

تاثیر مصاحبه آیلان ماسک بر دوج کوین و آینده دوج کوین

تاثیر مصاحبه ایلان ماسک بر دوج کوین و آینده این رمز ارز

Dogecoin ارز رمزنگاری شده Meme سرانجام در Saturday Night Live فریاد بلند مدت انتظار خود را گرفت – اما با وجود امیدهای hodler ها ، نتیجه فوری یک تخلیه خشن بوده است.

مدیر عامل تسلا که اواخر آوریل برای اولین بار توسط الون ماسک کارآفرین و تشویق کننده DOGE مورد تمسخر قرار گرفت ، سرانجام امشب در مونولوگ افتتاحیه خود از نمایش کمدی طرح ، از دارایی دیجیتال در تلویزیون زنده یاد کرد. مرجع خط پرتاب مادر ماسک بود که در صحنه به او پیوست و از او پرسید آیا هدیه روز مادرش Dogecoin است؟ ماسک پاسخ داد که چنین خواهد شد.

در چند دقیقه پس از آن ، DOGE  سقوط کرد ، و از ۰٫۶۶ $ در ابتدای نمایش به ۰٫۵۰ دلار رسید. از آن زمان تا حدی بهبود یافته است و در زمان انتشار با ۵۲ دلار است.

یک ساعت قبل از شروع اپیزود ، قیمت DOGE 0.66 دلار بود که از بالاترین قیمت ۷۲ دلار گذشته .  به نظر می رسید که خود ماسک سعی کرده جلوتر از هیاهوی تبلیغات شود ، و از دنبال کنندگان در توییت خواست که “با احتیاط سرمایه گذاری کنند” و داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران رو به افزایش هستند. سود DOGE آنها در دارایی های دیجیتال بزرگ و بزرگ است.

علاوه بر این ، باری سیلبرت – بنیانگذار و مدیرعامل گروه ارز دیجیتال ، شرکت مادر شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Grayscale – از طریق صرافی FTX کوتاه DOGE را اعلام کرد. وی در طی یک توییت پیگیری فاش کرد که این موقعیت به اندازه ۱ میلیون دلار بوده و هرگونه درآمد و یا باقیمانده وجوه پس از بستن فیلم کوتاه به خیریه اهدا خواهد شد.

(مشخص نیست که آیا سیلبرت در حال استفاده از “ما” در رابطه با Digital Currency Group ، یکی از شرکت های نمونه کار خود است یا به سادگی و به طرز عجیبی از ضمیر جمع در اشاره به خودش استفاده می کند). با این وجود بسیاری از سرمایه گذاران DOGE امیدوار به فریادی بلند آوازه در مورد رویدادی مهم در فرهنگ پاپ بودند. NBC ، استودیوی پشت SNL ، برای اولین بار برای پخش مستقیم اپیزود در Youtube ، از طریق وال استریت ژورنال ، انتخاب شد. 

حتی یک اشاره می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت DOGE نیز داشته باشد: ثابت شده است که ارز میم بر اساس حجم مثبت رسانه های اجتماعی در برابر حرکت قیمت حساس است و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های Musk اغلب منجر به افزایش قیمت می شوند. 

تصور می شد که ذکر یک سیستم عامل حتی بزرگتر به طور بالقوه منجر به سودهای بیشتر نیز می شود.

 بازرگان Alameda Research ، سام ترابوکو (که در توییت قبلی گفته بود که “در حال مطالعه ساختار معمول قسمت SNL است تا سعی کند و بفهمد چه زمانی ذکر یک DOGE طبیعی ترین است”) ، منجر به اولین قسمت این قسمت شد ، حدس زد که اگر یک شوخی باشد یا ذکر در مونولوگ افتتاحیه ماسک نبود ، “همه چیز تمام خواهد شد”.

————————— با وجود ورود به مونولوگ ، بازرگانان پاسخ منفی دادند. باید دید آیا یک اسکیت محور DOGE بعداً در نمایش می تواند ثروت دارایی سوداگرانه را برگردان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *