به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

خطر ریزش دوج کوین

خطر ریزش دوج کوین

۸ مه ‘روز تماشای’ Dogecoin

در میان هشدارها  ((DOGE)) می تواند به سبک XRP سقوط کند

یک تحلیلگر می گوید که ظاهر تلویزیونی آینده الون ماسک در نهایت می تواند Dogecoin Doomsday را رقم بزند ، زیرا اقدام قیمت از XRP در سال ۲۰۱۸ تقلید می کند.

Dogecoin (DOGE) در حال افزایش است ، و Bitcoin (BTC) لنگ می زند ، اما یک تحلیلگر پیش بینی می کند که این هفته میتوانند حباب DOGE را بترکانند.

روز سه شنبه ، در یک سری توییت ها ، حساب محبوب توئیتر Lowstrife شباهت های Dogecoin و XRP را در میان علائم هشدار دهنده و نزدیک بودن “پایان” برجسته کرد.

“فشار نهایی”

همانطور که tsdcoin گزارش داد ، DOGE / USD همچنان صعود خود را در این هفته ادامه داده و ضررهای قبلی را معکوس کرده و قله قبلی خود یعنی ۰٫۴۷ دلار را به دست آورد. از سال گذشته ، این جفت ارز ۷،۰۰۰٪ افزایش یافته است.

با توجه به اینکه ایلون ماسک ، طرفدار اصلی این فیلم قرار است در شنبه شب به عنوان “The Dogefather” ظاهر قول داده شده خود را ارائه دهد ، با این حال ، این تاریخ به سرعت در حال تبدیل شدن به یک خط شن و ماسه برای ثروتهای altcoin مبتنی بر الگوی رفتاری است.

ماسک ، که به دلیل ادعای ادعای Dogecoin خود در طول سال اخبار را سرلوحه کار خود قرار داده است ، به همین ترتیب پذیرش سودهای آن را نه بر اساس شایستگی بلکه بر اساس تأثیر ویروسی مم ها تقویت کرده است.

اگر روند تغییر یابد ، دارندگان کیسه می توانند با ضررهایی روبرو شوند که یادآور خسارات پس از پایان “فصل آلت” ۲۰۱۸ باشد.

برای Lowstrife معامله گر رمز ارزهای رمزنگاری شده ، نشانه های آخرالزمان از قبل در بازارهای داخلی قابل مشاهده است.

“هر یک از مهمترین تجمعات Doge در سال جاری کوچکتر و کمتر تهاجمی بوده است. آنچه در ابتدا ۱۸ ساعت طول کشید ، اکنون ۲ روز است که ادامه دارد ، “Lowstrife اظهار داشت.

“من شک دارم که این آخرین فشار است قبل از اینکه همه چیز برای همیشه تمام شود. ۸ مه روز تماشا است. “

بازتاب اوج های طولانی مدت XRP

آخرین مرحله از معجزه DOGE به وضوح شبیه فشار نهایی XRP در سال ۲۰۱۸ است قبل از اینکه XRP / USD به بالاترین قیمت خود در تاریخ ۳٫۲۰ دلار برسد. پس از آن ، جفت ارز به آرامی کمرنگ شد و به پایین ترین سطح ۰٫۱۴ دلار رسید – ضرر ۹۵٫۶٫

وضعیت فعلی برای فعالان جدیدتر بازار نیز کاملاً آشنا است. شکست گیم استاپ ، که در آن معامله گران فردی قیمت سهام را برای خرد کردن صندوق های کوتاه تامینی تحت فشار قرار می دادند ، زمینه مناسبی را برای یک حرکت کپی در ارز رمزپایه فراهم کرد.

برخلاف سهام ، هیچ راهی برای تنظیم فشار برای معامله گران یا محدود کردن دسترسی به خود دارایی وجود ندارد ، غیر از مجبور کردن بسترهای معاملاتی به کار برای آنها.

Adam Back ، مدیر عامل Blockstream ، در توضیح این پدیده گفت که گاو نر DOGE نمونه ای از بازار مانند کازینو بود.

“مانند فشار کوتاه GME. نه به این دلیل که بازار موافقت می کند ارزش دارد ، بلکه در واقع برعکس است زیرا به درستی خلاصه می شود که فاقد ارزش است. “

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *