به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

رمز ارز کیشو چیست؟

کیشو اینو یک شت کوین است که در آپریل ۲۰۲۱ توسط تیم کیشو معرفی شد و برای اولین بار در صرافی یونی سواپ لیست شد. کیشو  Kishu یک شت کوین است که بر بستر اتریوم کد نویسی شده است و بدلیل بالا بودن کارمزد های شبکه اتریوم خرید و فروش آن برایتان خیلی هم ارزان نمیباشد. این شت کوین که خود را برادر کوچکتر دوج کوین می نامد یک توکن میم کوین است که خود را در ابتدا یک شوخی معرفی میکند اما با رشد های عجیبی که دارد هولدر های خود را خوشحال میکند.

توکن تورم زدای کیشو به صورت سوزاندن و توزیع مجدد کار می کند . به این معنا که یک درصد کارمزد از هر معامله سوزانده می شود و یک درصد کارمزد به عنوان پاداش بین توزیع کنندگان تقسیم می شود.

رفتار سازندگان کیشو بسیار عادلانه بوده و آنها هیچ توکنی را برای خود نگه نداشته اند و از طریق بازار آزاد توکن های کیشو را خریداری کرده اند. کیشو هم مثل دوج کوین و شیبا اینو یک نیم کوین است. یکی از برنامه های توسعه دهنده کیشو تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. علاوه بر تبلیغات دیجیتال کیشو بازار رقابت خود را به فضای محیطی هم کشانده است و با بنرهای تبلیغاتی و بیلبوردهایی در شهر نیویورک توانسته است معرفی خود را آغاز کند.

هدف کیشو این است که مفاهیم رایج ارزهای دیجیتال را به جریان اصلی تبدیل کند. برخلاف پروژه‌های قدیمی‌تر و قابل مقایسه، کیشو دارندگان را با مفاهیم نسل بعدی مانند پاداش‌های مشارکت، NFT، مبادلات غیرمتمرکز و غیره آشنا می‌کند.

کیشو در اولین ماه شروع به کار خود با فراتر رفتن از ارزش بازار ۲ میلیارد دلاری و بیش از ۱۰۰۰۰۰ دارنده، تاریخ ساز شد. این یک نقطه عطف بی‌سابقه برای پروژه‌ای در نوع خود بود و اعتقاد جهانیان به این پروژه را ثابت کرد.

با چه هدفی کیشو اینو بخریم؟

کیشو اینو

تا به حال شاهد رشد های عجیب شت کوین ها بوده این ، در گذشته دوج کوین و اخیرا شیبا اینو رشد های انفجاری طی چند ماه را داشته اند، انگار که شت کوین ها راه جدایی را برای خود دارند.

البته این نکته را فراموش نکنید که همانطور که پامپ های انفجاری در شت کوین ها زیاد است دامپ های سنگین هم در این ارز ها به سرعت اتفاق می افتد پس قطعا ارزش این را ندارد که سرمایه ی اصلی زندگی خود را تبدیل به شت کوین کنید.

توصیه ی ما این است که ده درصد از سبد خرید شما شت کوین باشد و میتوانید با سرمایه گذاری روی کیشو اینو شانس خود را برای ده برابر یا صد برابر شدن سرمایه ی خود امتحان کنید.

اولین نقطه ی عطفی که دراین شت کوین وجود دارد حجم بالای خرید آن در روز های اول عرضه است.

دومین نقطه ی مثبت این است که هنوز صرافی های اصلی آن را لیست نکرده اند و با لیست شدن در صرافی های اصلی قطعا شاهد دامپ های انفجاری از این میم کوین خواهیم بود.

سومین نکته ی مهم این ارز توکن سوزی آن است که یک درصد از تراکنش ها سوخته میشود و این موضوع باعث رشد این ارز خواهد شد.

چهارمین نکته ی مثبت این ارز تبلیغات ویژه ی آن است که شرکت سرمایه گذار  در حال معرفی این ارز بعنوان یک ارز برای معاملات روزانه باشد.

چطور ارز Kishu را بخریم؟

برای تهیه ی کیشو اینو میتوانید از طریق صرافی و از طریق ولت اقدام کنید که راحت ترین راه استفاده از صرافی است.

صرافی هایی که این ارز را پشتیبانی میکنند و معتبر هستند شامل :

۱-okex

2-gate.io

3- 1inch

 وکیف پول های معتبری که این شت کوین را پشتیبانی میکنند شامل :

۱- trust wallet

2- metamask

صرافی ها و ولت های دیگری نیز هستند که این رمز ارز را پشتیبانی میکنند اما پیشنهاد ما استفاده از موارد ذکر شده است.