به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

سرمایه گذاری در دوج کوین

حمایت و سرمایه گذاری میلیاردر ها در دوج کوین

DOGE برای کاربران رمزنگاری “نگاه بدی” نیست ، مارک کوبان می گوید که قیمت ۸٪ دیگر افزایش می یابد

 

میلیاردر توکن را “کمترین هزینه آموزش اقتصاد در دسترس” در بازار توصیف کرد.

 

 

 

در میان تاییدیه های اخیر افراد مشهور و افراد در زمینه فناوری ، قیمت ارز رمزنگاری شده مبتنی بر الگوهای رفتاری Dogecoin در ماه گذشته بیش از ۷۰۰ درصد افزایش یافته است. اکنون حتی میلیاردر مارک کوبان می گوید که این درخواست تجدیدنظر را درک کرده است. امروز در توئیتی از طرف ستاره Shark Tank و صاحب دالاس ماوریکس ، کوبایی گفت Dogecoin (DOGE) “بهترین سرگرمی برای درآمد شما” در بازار رمزنگاری است و فکر نمی کند “نگاه بد” برای سرمایه گذاران باشد نشانه کوبایی گفت: “[DOGE] شانس بیشتری برای برنده شدن از بلیط قرعه کشی به شما می دهد در حالی که اقتصاد عرضه و تقاضا را آموزش می دهید و مردم را به ادعای رمزنگاری معرفی می کنید.” “من واقعاً آن را به عنوان کمترین هزینه آموزش اقتصاد در دسترس و همزمان دوست دارم.”

 

 

در ۲۴ ساعت گذشته ، قیمت DOGE بیش از ۸٪ افزایش یافته است و در زمان انتشار به ۰٫۰۷۸۲ دلار رسیده است ، تقریباً ۷۰۰٪ افزایش در ۳۰ روز. این قیمت احتمالاً با اظهارات ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، که مرتباً با استفاده از الگوهای رفتاری ، نظرسنجی ها و اظهارات صعودی ، در مورد ارز رمزنگاری شده توییت می کرد ، جبران شد.

 

 

ماسک تنها کسی نیست که با DOGE سوار می شود. در آخر هفته ، خواننده رپ اسنوپ داگ و کیس ‘ژن سیمونز در توییتر حمایت خود را از “ارتش Doge” ابراز کردند ، سیمونز گفت که او معتقد است قیمت توکن “بالا خواهد رفت”.

 

 

 طی سه روز پس از آن توییت ، قیمت DOGE بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. اینکه آیا کوبایی به عضو تمام عیار ارتش دوج تبدیل خواهد شد ، باید منتظر ماند. در حال حاضر ، میلیاردر گفت که ۵ دلار DOGE برای پسرش جیک صرفاً برای سرگرمی و تحصیلات مالی خود خریده است. این یازده ساله بخشی از گروه سرمایه گذاران خرده فروشی بود که سهام AMC Entertainment و Blackberry را در ژانوار خریداری کردند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *