به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

سیاست ترامپ و جو بایدن درخصوص ارزهای های دیجیتال

بررسی سیاست ترامپ وبایدن در خصوص ارز های دیجیتال

ترامپ و بایدن

بایدن نامزد منتخب ریاست جمهوری آمریکا که توانست مقام ریاست جمهوری را از رقیب جمهوریخواه خود یعنی دونالد ترامپ بگیرد و برای چهار سال ریاست جمهوری ایالات متحده را عهده دار شود.
TSD  قصد دارد در این مقاله به بررسی رفتار گذشته ی ترامپ و عملکرد جو بایدن درباره ارزهای دیجیتال بپردازد.

پرزیدنت ترامپ و ارز های دیجیتال

بررسی سیاست ترامپ وبایدن در خصوص ارز های دیجیتال​

دونالد ترامپ ریاست جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا به صراحت مخالفت خودش را با ارزهای دیجیتال و مخصوصاً ارز دیجیتال بیت کوین اعلام کرده بود.
ترامپ دقیقا میدانست بیت‌کوین چیست و با آن مخالفت میکرد.
دونالد ترامپ در یکی از مصاحبه های خود به صراحت اعلام کرده بود که ارزهای دیجیتال ارزشی ناپایدار دارند و خطر از دست رفتن سرمایه در آنها زیاد است.
او بیشتر به کالا بودن بیت کوین تاکید داشت تا یک ارز.

جایگاه ارزهای دیجیتال در آمریکا

دونالد ترامپ بر ارزش دلاری ایالات متحده تاکید داشت و در یک توییت وطن پرستان اعلام کرده بود که ما تنها یک ارز واقعی در ایالات متحده آمریکا داریم و هر روز قوی تر، قابل اعتمادتر و مطمئن تر از گذشته است و آن ارز دلار ارزشمند ایالات متحده است.

ارزهای دیجیتال

اما حالا ترامپ از مقام ریاست جمهوری برکنار شده و جو بایدن رقیب برای چهار سال این مقام را عهده‌دار شده است و حالا می خواهیم به بررسی رفتار جو‌بایدن با ارزهای دیجیتال بپردازیم.

بایدن و ارز های دیجیتال

آینده ارز دیجیتال

در حقیقت بایدن هنوز موضع صریحی درباره بیت کوین ندارد اما با این حال انتخاب بایدن به عنوان ریاست جمهوری آمریکا می‌تواند تاثیر چشمگیری بر رشد صنعت ارزهای دیجیتال در آمریکا و جهان داشته باشد.

در کابینه جو‌بایدن نیز افرادی هستند که در زمینه فناوری دیجیتال فعال هستند و در صورت انتخاب آنها، ارزهای دیجیتال تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
یکی از آنها مدیر برنامه ی کامالا هریس است که می‌تواند به عنوان معاون هریس انتخاب شود.

جو بایدن

کاملا هریس معاون اول رییس جمهور بایدن است.
یکی دیگر از افراد کابینه آقای بایدن، آندرو یانگ است.
وی یکی از طرفداران قطعی بیت کوین است و یک کار آفرین خوش فکر با ایده های نو در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال.
وی از حزب دموکرات است و قبل تر نیز قصد تصاحب ریاست جمهوری آمریکا را داشته و ایده یک رای گیری مبتنی بر بلاک چین را ارائه کرده است.
بنابراین حالا ممکن است که آن آندرویانگ در تیم مدیریتی بایدن جایی پیدا کند و می تواند در زمینه پیشرفت و طراحی چهارچوب های نظارتی استاندارد در حوزه ارز های دیجیتال نقش موثر داشته باشد.

سیاست ترامپ

مسئله چاپ پول

چاپ پول

در ریاست جمهوری بایدن حل مسئله چاپ پول در صدر قرار دارد که می تواند به عنوان یک محرکه قوی برای رشد بیت کوین باشد.با پایان یافتن انتخابات تحلیل گران انتظار دارند کاخ سفید و کنگره کار بررسی لایحه مالی جدیدی را آغاز کنند.در نهایت ارزش دلار آمریکا کاهش یافته و ارزش بیت کوین افزایش می یابد.

تحلیگران دارایی های رمزنگاری شده Light، همچنین داده هایی را نشان داد که بازار های سهام همیشه بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد جریان شدید سرمایه بودند.دلیل این امر این است که با آگاهی از اینکه چه کسی کاندیدا است،سرمایه گذاران می توانند بر اساس سیاست های رییس جمهور منتخب تصمیم گیری و سرمایه گذاری کنند.انتطار می رود با این داده ها بیت کوین افزایش قیمت داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *