به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

شهر مرزی کانادا استخراج بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیبایی به حالت تعلیق درآورد

شهر مرزی کانادا استخراج بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیبایی به حالت تعلیق درآورد

محدودیت استخراج بیت کوین در کانادا

ماسنا ، شهری در نیویورک در امتداد مرز با کانادا ، تعلیق موقت فعالیت های جدید استخراج بیت کوین (BTC) در منطقه را اعمال کرده است. براساس گزارش روز جمعه آسوشیتدپرس ، مقامات شهر ماسنا به دلیل نگرانی های زیبایی شناختی ، مهلت قانونی ۹۰ روزه فعالیت های جدید استخراج بیت کوین را تعیین کردند. استیو اوشونسی ، ناظر شهر ماسنا ، گفت كه ماینرها جاده هایی مملو از تریلر مملو از رایانه و سایر سخت افزارهای مورد نیاز برای استخراج بیت کوین را دارند. 

گزارش AP به نقل از اظهارات اوشونسی به WWNY-TV گفت: “ما نمی خواهیم این پر از تریلرهایی باشد که Bitcoin را بیرون می کشند. ما فقط می خواهیم مطمئن شویم که آیا آنها می خواهند به اینجا بیایند ، که این یک ساختمان زیبا و قابل نمایش است. ” گزارش شده است که مسئولان شهر از مهلت قانونی ۹۰ روزه برای اطمینان از پاک شدن حاشیه جاده های ماسنا با تریلر و انتقال کانتینرهای حمل و نقل خارج از جاده استفاده خواهند کرد. در همین حال ، ماسنا الکتریک گزارش شده است که به دنبال عقد قرارداد با سه شرکت رمزنگاری است. 

بر اساس گزارش AP ، این شرکت برق همچنین مهلت قانونی کار با استخراج کنندگان جدید رمزنگاری را دارد. مرتبط: چهار ماینر بیت کوین آمریکای شمالی که می توانند از تغییر شرق و غرب بهره مند شوند با وجود شهرهای کوچک مرزی در آمریکای شمالی که در دهه گذشته مشاغل کارخانه ای خونریزی می کردند ، عملیات استخراج بیت کوین و رمزنگاری نشان دهنده بازگشت برخی فعالیت های صنعتی به مکان هایی مانند ماسنا است. برق ارزان در این مناطق اغلب برای معدنچیان بیت کوین جلب توجه می کند و در عوض ، این شرکت ها نوید شغل و رونق اقتصاد محلی را می دهند.

 در واقع ، با سرکوب گسترده استخراج رمزنگاری چین و انتظار می رود نرخ هش از شرق به غرب ، این شهرهای کوچکتر در آمریکای شمالی ممکن است میزبان فعالیت های استخراج بیشتر بیت کوین باشند.

 در همین حال ، عمده فعالیت های استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی در میان کاهش نرخ هش فعلی در تلاش برای جذب بخش وسیع تری از بازار ، همچنان به افزایش ظرفیت خود ادامه می دهند. معدنچیان بیت کوین آمریکای شمالی که سهم بیشتری از توزیع نرخ هش جهانی را کنترل می کنند نیز ممکن است به ایجاد وضعیت بهتر صنعت در برابر تنظیم کنندگان ، به ویژه در زمینه حفاظت از محیط زیست کمک کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *