به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

صرافی کوکوین Kucoin

صرافی کوکوین

کوکوین

صرافی کوکوین یکی از معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال است که دفتر مرکزی آن در سنگاپور است و خود را اینگونه معرفی میکند “The People’s Exchange” (صرافی مردم) معرفی می‌کند.

این صرافی در سال ۲۰۱۷ بوجود آمد و اکنون جزو ۱۰ صرافی برتر ارز دیجیتال است و در رتبه ی ۵ صرافی برتر جهان است و امتیاز این صرافی ۷٫۹ از ۱۰ میباشد و حجم مارکت این صرافی ۴میلیارد دلار در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی میباشد.

این صرافی از ۵۸۷ عدد کوین پشتیبانی میکند و قابلیت معاملات اهرم دار را نیز دارد و اهرم های این مارکت از ۱ تا ۱۰۰ میباشد.

 

 

کوکوین و ایرانی ها

kucoin کوکوین

بعد از خبر تحریم ایرانی ها در بایننس و پس از آن الزام وریفای در صرافی بایننس حجم بالایی از کاربران این صرافی به سمت صرافی های دیگر متمایل شدند و یکی از بهترین صرافی ها با حجم بازار خوب برای ایرانی ها صرافی کوکوین بود.

صرافی کوکوین اعلام کرد که با آی پی های ایرانی مشکل دارد و با این حال ایرانی ها باید با vpn ثابت و یا vps وارد این صرافی شوند ، اما فعلا اجباری برای ریفای کردن حساب نیست.

 

امنیت صرافی کوکوین

امنیت صرافی

صرافی KuCoin بر کیفیت پروژه‌ های فهرست‌شده بر اساس یک بخش تحقیقاتی که صنعت بلاک چین را برای پروژه‌های باکیفیت جست‌وجو می‌کند، تأکید می‌کند . 

کوکوین در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰،  مورد حمله سایبری قرار گرفت، جایی که هکرها ۲۷۵ تا ۲۸۵ میلیون دلار از دارایی های دیجیتال کاربران را سرقت کردند. گمان می رفت که هکرهای کره شمالی مسئول این هک باشند. با این حال، واکنش سریع و کارآمد صرافی مستقر در سیشل به هک – (KuCoin) با شرکت داده بلاک چین (Chainalysis)، سایر صرافی‌های رمزنگاری و آژانس‌های مجری قانون در ارتباط بود – به آن اجازه داد تا بیشتر وجوه را بازیابی کند و بقیه کاربران را با استفاده از صندوق بیمه خود بازپرداخت کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.