به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
tsdcoin

معرفی کامل بازی تتان آرنا(thetan arena)

معرفی کامل بازی تیتان ارنا

معرفی کامل بازی تتان ارنا(thetan arena)

در این مقاله قصد داریم به معرفی  تتان ارنا بپردازیم پس تا انتها همراه ما باشید .تتان آرنا یک بازی در سبک میدان نبرد چندنفره آنلاین است که اصطلاحا به آن MOBA گفته می‌شود. ملموس‌ترین مثال از بازی‌های این سبک League of Legends است که محبوبیت زیادی هم دارد.

تتان آرنا توسط استودیوی WolfFun ساخته شده است و شما می‌توانید‌ در این بازی با دوستان خود وارد یک بازی گروهی شوید و بجنگید. در صورت برنده شدن و ارتقای قهرمانان خود و همچنین، خرید و فروش آیتم‌ها در فروشگاه این بازی، همانند هر بازی مبتنی بر ارز دیجیتال دیگری، شما می‌توانید ارز دیجیتال به دست آورید.

بازی کریپتویی تتان آرنا ThetanArena یکی از بازی های کریپتویی است که قابلیت کسب درآمد دارد. اگر بحث درآمد زایی تتان آرنا را فاکتور بگیریم، می توانیم بگوییم که این بازی بسیار سرگرم کننده و همچنین جذاب می باشد. شما می توانید با این بازی ساعت ها سرگرم شوید. متأسفانه همان‌طور که گفتیم این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد.

در صورتی که سرمایه اولیه نداشته باشید، بازهم می توانید در این بازی درآمد کسب کنید اما باید هر روز به مدت طولانی درگیر این بازی باشید. در ادامه همراه ما باشید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید. 

در بازی تتان آرنا یک سری شخصیت در قالب قهرمانان بازی وجود دارد و زمانی که شما برای اولین بار وارد بازی تتان آرنا می شوید، یک قهرمان رایگان به نام Raidon در اختیار شما قرار می گیرد. بعضی قهرمانان که از قابلیت های خاصی برخوردار هستند و در ادامه درباره آن ها صحبت خواهیم کرد، به صورت رایگان قابل استفاده نیستند و شما باید یا آن ها را خریداری کنید و یا با عبور از مراحل بازی اجازه دسترسی به آن ها را پیدا کنید.

گیم‌پلی بازی Thetan Arena شامل بازی در گروه‌‌های ۴ نفره است. بنابراین، شما می‌توانید این بازی را با دوستان خود انجام دهید یا به صورت تصادفی با بازیکنان دیگر در سراسر جهان مسابقه داشته باشید. برای برنده شدن باید سعی کنید دشمنان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن نابود کنید و تا جایی که می‌توانید، امتیاز بگیرید. تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده بازی خواهد بود و بازیکنی که بیشترین امتیاز را برای تیم خود به دست آورده، به عنوان باارزش‌ترین بازیکن (MVP) آن بازی در نظر گرفته خواهد شد.

هر کدام از قهرمانان در بازی تتان آرنا از توانایی ویژه ای به نام Fury برخوردار هستند. علاوه بر این هر قهرمان با توجه به نقش خود درمیدان جنگ، آمار منحصر به فردی دارد. بنابراین انتخاب یک قهرمان مناسب برای هر موقعیت مشخص در بازی به شما کمک می کند تا احتمال برد را در بازی Thetan Arena افرایش دهید.

قهرمانان موجود در تتان آرنا با توجه به مهارت هایی که دارند

به ۳ دسته زیر تقسیم می‌شوند:

۱-tank   

۲-assassin

3-marsman

در بازی Thetan Arena سه قهرمان رایگان به شما داده می‌شود تا با آن بازی را شروع کنید. Raidon عضو عملیات ویژه دلتا، مسئولیت تامین امنیت و صلح در بین مردم است. او معتقد است که عدالت بالاتر از همه چیز است و به همین دلیل است که او قهرمان مردم زمین به حساب می‌آید. رِیدون یکی از اولین قهرمانایی است که می‌توانید در بازی تیتان آرنا داشته باشید. او از یک تفنگ (Gun) به عنوان سلاح انتخابی خود استفاده می‌کند و در دسته‌بندی قهرمانان، در گروه قاتل‌ها (Assassins) قرار می‌گیرد.

گیم‌پلی بازی Thetan Arena شامل بازی در گروه‌‌های ۴ نفره است. بنابراین، شما می‌توانید این بازی را با دوستان خود انجام دهید یا به صورت تصادفی با بازیکنان دیگر در سراسر جهان مسابقه داشته باشید. برای برنده شدن باید سعی کنید دشمنان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن نابود کنید و تا جایی که می‌توانید، امتیاز بگیرید. تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده بازی خواهد بود و بازیکنی که بیشترین امتیاز را برای تیم خود به دست آورده، به عنوان باارزش‌ترین بازیکن (MVP) آن بازی در نظر گرفته خواهد شد.

قهرمان نوع Marksman

در واقع از اصلی ترین فاکتورهای آسیب رساننده در میدان جنگ به حساب می آیند و مسئول حفظ DPS یا Damage per Second درطول بازی هستند. ویژگی های پایه این قهرمان‌ها در بازی به شکل زیر است:

سلامت (Health Point): طبیعی

آسیب حمله (Attack Damage): زیاد

سرعت (Speed): معمولی

حالت های بازی thetan arena

Deathmatch – حالت گیم پلی شامل حذف تیم دیگر در کمتر از ۳ دقیقه برای جمع آوری امتیاز حذف و تبدیل شدن به تیم برنده است. دو تیم ۴ نفره به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

Battle Royale (انفرادی یا دونفره) – در مجموع ۱۲ بازیکن سعی می کنند در کمتر از ۴ دقیقه با یکدیگر رقابت کنند تا آخرین نفر باشند. درست مانند بازی معمولی بتل رویال، این بازی همچنین شامل یک منطقه محصور شده است که با گذشت زمان کوچکتر و کوچکتر می شود.

Superstar – در این بازی ۸ بازیکن برای جمع آوری امتیاز مسابقه، حداکثر ۵۰ امتیاز از سوپراستار “مادر” که به تولید ستاره های پوینت ادامه می دهد، در کمتر از ۴ دقیقه با یکدیگر رقابت می کنند.

Tower Sige – به هر تیم ۴ نفره یک برج برای دفاع داده می شود و هدف آنها این است که در حین دفاع از برج حریف، برج خود را نیز پایین بیاورند. اگر هیچ یک از برج ها تا پایان نابود نشوند، تیمی که بیشترین امتیاز سلامتی را داشته باشد برنده می شود.

Custom mode – بازیکنان همچنین می توانند گیم پلی بازی را برای بازی در هر حالتی که انتخاب می کنید، با هر تعداد بازیکن، روی هر نقشه ای که می خواهید، سفارشی کنید.

مهارت ها در بازی تتان آرنا:

قبل از پیوستن به میدان نبرد در بازی Thetan Arena، از بازیکنان خواسته می شود علاوه بر انتخاب یک قهرمان، ۲ مهارت (Skill) را نیز انتخاب کنند. هر مهارت به نوع متفاوتی از مجموعه مهارت‌ها تعلق دارد و این موضوع بازیکنان را ملزم می کند با دقت بیشتری تصمیم گیری کنند تا بتوانند از آن‌ مهارت‌ها به طور مؤثر در بازی استفاده کنند.

مهارت ها در بازی Thetan Arena بر اساس ویژگی های اصلی خود به ۳ مجموعه مهارت های مختلف دسته بندی می شوند. هر مجموعه مهارت نیز به ۳ دسته مختلف تقسیم می شود که شامل مهارت های پیش‌فرض (Default)، مهارت‌های کمیاب (Rare) و مهارت‌های افسانه ای (Mythical) هستند.

۳ مجموعه مهارتی که به آن اشاره کردیم نیز شامل:

Effect Skill: متحدان و دشمنان را در بازی تحت تاثیر وضعیت خاصی قرار می‌دهد.

Damage Skill: از این مهارت‌ها برای افزایش بسیار زیاد میزان آسیب در یک دوره کوتاه استفاده می‌شود.

Support Skill: کمک به شما در برابر حملات دشمنان.

هر هفته ۱۵ مهارت به صورت تصادفی به این مهارت‌ها در جایی با عنوان استخر مهارت‌ها (Skill Pool) اضافه می‌شود و شما می‌توانید از مهارت‌های موجود در این استخر انتخاب کنید. این استخر مهارت به صورت هفتگی آپدیت می‌شود و مهارت‌های دیگری جایگزین می‌شوند.

ارز دیجیتال تتان آرنا (THG)، توکن بومی بازی است و می‌توانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید. مبادله وسیله، ذخیره ارزش، استیک کردن و رای گیری از کاربردهای این توکن می‌باشد. این توکن روی زنجیره هوشمند بایننس کار می‌کند و با مراجعه به bscscan.com و جست و جوی نماد آن می‌توانید آدرس Contract آن‌را پیدا کرده و با کپی و جایگذاری آن در محیط ترید پنکیک سواپ، می‌توانید این توکن را خریداری نمایید.

توکن THC را می‌توان با انجام بازی تیتان آرنا به دست آورد. همچنین، زمانی که مأموریت‌های بازی را کامل کنید، امتیاز اکتشاف (Quest Points) دریافت خواهید کرد. پس از دریافت تعداد کافی امتیاز اکتشاف، می‌توانید آنها را با توکن THC مبادله کنید. بازیکنان در صورت افزایش رتبه خود نیز می‌توانند توکن THC کسب کنند.

در همین حال، قهرمان‌های بازی Thetan Arena نیز به عنوان توکن‌های NFT در بازار تیتان قابل خرید و فروش هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.