به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

نرم افزار ماینرگیت(minergate)

نرم افزار ماینرگیت

نرم افزار ماینر گیت(minergate)

Minergate یک برنامه ی استخراج است که روی هر ماشینی قابل دانلود و نصب است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا ارزهای دیجیتالی مثل اتریوم، مونرو و.. را روی لب تاب یا کامپیوتر شخصی خود استخراج کنید.

با این که کار با آن راحت است، اما در صورت عدم استفاده از یک سخت افزار اختصاصی استخراج، از نظر سود آوری کاملاً ناکارآمد است. همچنین این شرکت هنوز نتوانسته مقبولیت عمومی را کسب کند.

از آن جایی که استخراج یک بلاک برای یک ماینر معمولی به تنهایی امکان پذیر نیست، استخر استخراج یک فضای مجازی است که ماینرها به آن متصل می‌شوند و در استخراج یک بلاک همکاری می‌کنند. در پایان هر کدام از ماینرها نسبت به قدرت هش سیستم خود از استخراج بلاک‌ها سود می‌برند.

با توجه به اینکه اکثر نرم افزارهای استخراج در فضای CMD فعال می‌شوند،، اتصال به بیشتر استخرهای استخراج برای تازه کارهای این کار یک چالش بزرگ است.

با این حال، برخی از استخرهای استخراج با هدف ایجاد بستر آسان برای کاربران معمولی روی کار آمده‌اند که معروف‌ترین آن‌ها ماینرگیت (MinerGate) است.

در این قسمت لینک مستقیم دانلود را قرار داده ایم .

پسوورد فایل : www.tsdcoin.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.