به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

نهنگ های بیت کوین “رکورد” ارزش BTC را حرکت می دهند

نهنگ های بیت کوین "رکورد" ارزش BTC را حرکت می دهند

نهنگ های بیت کوین “رکورد” ارزش BTC را حرکت می دهند ، زیرا متریک در مورد نوسان قیمت هشدار می دهد بر اساس داده ها ، قیمت بیت کوین ممکن است برای بسیاری خسته کننده باشد ، اما نهنگ ها پشت صحنه شلوغ تر از همیشه بوده اند.

تحلیلگران بیت کوین (BTC) به دنبال نوسانات کوتاه مدت هستند زیرا نهنگ ها رفتار بی سابقه ای را آغاز می کنند. داده های جدید نشان می دهد که نهنگ ها نه تنها در بازار بسیار فعال بوده اند بلکه مقدار بی سابقه ای از BTC را جابجا کرده اند. فعالیت نهنگ ها بیت کوین را به بالاترین حد خود رساند با وجود اینکه قیمت بیت کوین در محدوده محدود و غیرقابل الهام حدود ۴۰،۰۰۰ دلار قرار دارد ، سرمایه گذاران حجم زیادی از بیت کوین آرامش ندارند. در هفته های اخیر ، این نهنگ ها بیش از هر زمان دیگری سکه ها را در سراسر شبکه جابجا کرده اند-حتی بیشتر از بالاترین قیمتهای BTC/USD 60،۰۰۰ دلار و بالاتر. معاملات ۱۰ میلیون دلاری و بیشتر اخیراً به بیش از ۱۰ میلیارد دلار رسیده است. نهنگ ها در دو هفته گذشته مقدار بی سابقه #بیت کوین را جابجا کرده اند. حجم کل انتقال ۱۰ میلیون دلار+ معاملات اخیراً در ATH باقی می ماند. این حتی بالاتر از زمانی است که قیمت آن ۵۵-۶۰ هزار دلار بود. pic.twitter.com/FXvcCPPl57 – Lex Moskovski (mskvsk) 28 سپتامبر ۲۰۲۱ تجزیه و تحلیل بیشتر اقدامات آنها نشان می دهد که طبقات مختلف نهنگ ها واکنش های متفاوتی نسبت به رویدادهای اخیر قیمت نشان داده اند. نهادهای “کوچکتر” فروخته شده اند ، در حالی که بزرگترین سرمایه گذاران برعکس به موقعیت خود افزوده اند ، داده های منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators این هفته نشان داد. محققان در کنار نمودار میزان خرید و فروش BTC/USD اظهار کردند: “نهنگ ها BTC فروختند ، نهنگ های بزرگ خریداری کردند و نهنگ های بنفش با دستور خرید دیگری همراه شد.” “اگر می خواهید این بازی های نهنگ را بفهمید ، نقدینگی کمی را که سعی می کنند با آن بازی کنند ، ببینید.”

این عدم وجود مقاومت نسبی بین سطوح فعلی قیمت ۴۲،۰۰۰ دلار و ۴۶،۵۰۰ دلار توسط BTC/USD مکرراً بالای ۴۴،۰۰۰ دلار رد شده است. انتظار دارید بیت کوین “سریع و فرار” زیر ۴۰،۰۰۰ دلار باشد در همین حال ، اطلاعات بیشتر نهنگ هشدار می دهد که نوسان قیمت ممکن است ورودی باشد. مطالب مرتبط: با شکست BTC به زیر ۴۳٫۵ هزار دلار ، فراکتال صعودی بیت کوین با ۷۸ درصد موفقیت چشمک می زند “نسبت نهنگ مبادله” ، که اندازه ۱۰ ورودی مبادله ای برتر را نسبت به بقیه ردیابی می کند ، به سطوحی نزدیک می شود که در گذشته اقدام ناآرام قیمت را برانگیخته است. CryptoQuant ، تحلیلگر زنجیره ای در بخشی از به روز رسانی در ۲۸ سپتامبر اظهار داشت: “بنابراین به طور معمول ، ما می توانیم این را به عنوان فروش کوتاه مدت در نظر بگیریم ، اما از آنجا که در مناطق مهم هستیم ، باید اطمینان حاصل کنیم که قیمت بالای ۴۰ هزار دلار باقی بماند.”

“اقدام قیمت زیر ۴۰K می تواند سریع و فرار باشد.”

انتظار می رود که در صورت از دست دادن ۴۰،۰۰۰ دلار BTC/USD ، قیمت نهایی ۳۶،۰۰۰ دلار باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *