به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
tsdcoin

چارت نموداری ETH / USDT در بایننس

ETH اتریوم

ایده اتریوم برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ توسط ویتالیک بوترین ارائه شد . او در مجله بیت کوین فعالیت داشت و معتقد بود که بیت کوین دچار ایراد ها و نقطه ضعف هایی می باشد ، که نیاز به توسعه و برطرف شدن دارد. او همراه با چند توسعه دهنده دیگر ایده خود را کامل تر کرد و در ماه آگوست سال ۲۰۱۴ برای پیاده سازی پروژه خود جذب سرمایه کرد.

یکی از ویژگی‌های اتریوم قرارداد هوشمند است قرارداد هوشمند یا (smart contract) یک پروتکل است که برای تنظیم قرارداد ها از آن استفاده می کنیم در واقع یک پروتکل ویژه است که برای مشارکت، تایید یا اجرای موضوعات یک قرارداد خاص فعال می‌شود.

قرارداد هوشمند معامله ها و فرآیندها را بدون حضور اشخاص ثالث و سرپرستان انجام می‌دهد. فعالیت و ثبت قرارداد هوشمند قابل پیگیری و غیر قابل برگشت است این قراردادها به طور خودکار شامل تمام اطلاعات مربوط به شرایط قرارداد و اجرای تمام اقدامات هدف گذاری می شوند.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!