به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

چارت نموداری BCH / USDT در بازار بایننس

bch

بیت کوین کش که با نماد BCH شناخته می‌شود به عنوان یک کریپتوکارنسی(ارز دیجیتال) عمل می‌کند .بیتکوین کش در واقع یک فورک و یک شاخه از بیتکوین است که برای کمک به بهبود روند بیت کوین ساخته شده است.بیتکوین کش نیز به صورت همتا به همتا است و برای عملیات خود به هیچ بانک مرکزی و اشخاص ثالث نیاز ندارد و کاملا غیر متمرکز است.

این ارز در آگوست سال ۲۰۱۷ به  جهت بهبود ایرادهای بیت‌کوین معرفی شده، فورک های زیادی از بیت کوین صادر شدند که توسط مردم پذیرفته نشدند و پروژه آنها بسته شد مانند: Bitcoin tx و Bitcoin unlimited اما سرانجام بیت کوین کش به عنوان یک فورک از بیت کوین اصلی راه اندازی شد.

این ارز در روز سه شنبه اول آگوست ۲۰۱۷ با قیمت ۲۱۵ دلار معامله شد، این ارز جدید موجب کاهش قیمت بیت کوین اصلی نشده است، قیمت BTC در آن روز حدود ۲۷۰۰ دلار بود، این ارز دیجیتال از الگوریتم SHA-256 استفاده می‌کند و میزان عرضه آن حداکثر ۲۱ میلیون واحد BCH است.

BCH بلافاصله پس از ورود به بازار جهش قیمتی بسیار بزرگی را تجربه کرده و پس از کمی دچار افت قیمت شد، ارزش بیت کوین کش وابسته به BITCOIN است، این کریپتو کارنسی با افزایش اندازه بلوک ها این امکان را فراهم کرد تا تراکنش های بیشتری در معاملات پردازش شوند، وقتی که ارزش بیت کوین پایین بود، محدودیت اندازه بلوک ها به کد بیت کوین اضافه شده بود تا از حملات اسپم روی شبکه جلوگیری کند.

تا سال ۲۰۱۵ ارزش بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافته بود و متوسط اندازه بلوک به ۶۰۰ بایت رسیده بود، بنابراین در آن زمان معاملات انجام شده ممکن بود با تاخیر مواجه شود زیرا بلوک های بیشتری به حداکثر ظرفیت می‌رسیدند.

یکی از تفاوت های BCH و BTC این است که اندازه بلوک ها از یک مگابایت به ۸ مگابایت افزایش پیدا کرده است. بیت کوین کش سگویت را حذف کرده است.

سگویت (segwit) مخفف گواهی جدا شده یا شاهد جدا شده ، پیشنهادی برای به روز رسانی نرم افزار بیت کوین و بهبود برخی از مشکلات بوده است.

این کریپتوکارنسی دارای اندازه بلاک بزرگتری است که این موضوع به طور متوسط منجر به کاهش هزینه‌های تراکنش و انتقال سریع‌تر ارز می‌شود .