به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

کیف پول ارز چیا کوین – Chia Pooling

استخرهای فارمینگ ارز چیا

chia pool

مقدار Chia که یک کشاورز می تواند بدست آورد متناسب با درصد شبکه ای است که مالک آن است. به عنوان مثال ، یک کشاورز که ۰٫۲۵٪ از کل فضای شبکه را در اختیار دارد ، می تواند انتظار داشته باشد که ۰٫۲۵٪ بلوک ها را بدست آورد.

 

چرا باید به استخر پیوست؟

با رشد اندازه کل شبکه Chia ، کسب Chia به عنوان یک فارمر انفرادی دشوارتر می شود.

وقتی فضای شبکه به ۱ EB برسد ، كشاورزی با ۱۰ ترابایت فضای ۰٫۰۰۰۰۱٪ از شبکه را در اختیار خواهد داشت و انتظار دارد بیش از ۲۰ روز صبر كند تا یك بلوك را بدست آورد. اگر بدشانس باشند به راحتی می توانند چندین ماه منتظر بمانند. فردی با فضای کمتر از ۱۰ ترابایت می تواند مدت زمان بیشتری منتظر بماند. با پیوستن به استخر ، یک فارمر می تواند مقدار کمی Chia را با سرعت بیشتری کسب کند زیرا فضای کل استخر شانس برنده شدن در یک بلوک را تعیین می کند.

 

استخر چیا

Chia Explorer با PoolChia همکاری کرده است که هزینه های کاملاً اختیاری و همچنین پاداش را ارائه می دهد. این استخر توسط یک تیم برتر شامل دو مشاور AWS آمازون ، یک متخصص Crypto pool / De-Fi ، یک مشاور معتبر OPSEC و یک گروه توسعه بلاکچین  ساخته شده است.

چه چیزی باعث می شود استخر چیا بسیار منحصر به فرد باشد؟

استخر چیا Chia ‘Pooling بحث داغ این روزها است ، زیرا رشد فضای شبکه باعث می شود که هر کاربری با کمتر از ۱۰۰ ترابایت نتواند پاداش مداوم دریافت کند.

Chia.net برای اجازه دادن به جوایز  برای کاربرانی که به کلیدهای خصوصی شما نیازی ندارند ، در حال پیوند دادن با Chia است.

استخر چیا به سه دلیل در سایر ارزهای رمزنگاری شده منحصر به فرد است: ۱٫ بلوک توسط فارمر واقعی یافت می شود و نه استخر ، ۲٫ فارمر ها برای یافتن بلوک یک for پاداش بلوک دریافت می کنند ، ۳٫ جوایز مستقیماً به استخر توزیع می شوند کاربران توسط Chia و از طریق کیف پول داغ سنتی توزیع نمی شوند.

 

بلوک توسط فارمر واقعی یافت می شود:

Chia از این نظر منحصر به فرد است که بلاک ها توسط کشاورز واقعی پیدا می شوند و سپس ⅛ از بلوک را نگه می دارند و بقیه را بر اساس پروتکل جمع آوری Chia به استخر می فرستند . این بدان معنی است که حتی اگر کشاورزان منابع خود را با هم جمع کنند ، این یک استخر متمرکز نیست که در حال یافتن یک بلوک است ، بلکه خود کاربر غیرمتمرکز است. این باعث می شود استخر Chia حتی غیرمتمرکزتر از BTC (مزارع عظیم BTC) یا ETH (32 ETH با درآمد ۱۰۰۰۰۰ دلار + یا سهام ETH کسری از طریق خدماتی مانند Coinbase) باشد. چشم انداز چیا همیشه حفظ اجماع غیرمتمرکز ناکاموتو اما سبز نگه داشتن آن بوده است که با سایر ارزهای رمزپایه بزرگ دیگر متفاوت است.

فارمر ها یک reward پاداش بلوکی دریافت می کنند:

جمع آوری بلاکچین جایی است که کاربران فردی قدرت هش خود را برای یافتن بلوک و تقسیم جوایز با یکدیگر جمع می کنند.

برای Chia ، این یک سیستم بلوک یابی برای جمع آوری سیستم پاداش بلوک است. این بدان معنی است که برای هر بلوک پیدا شده ، بلوک یاب می تواند ⅛ از پاداش بلوک را حفظ کند ، سپس بقیه پس از هزینه استخر بر اساس درصد مشارکت به اعضای استخر توزیع می شود.

برای استخراج در استخر دقیقاً چه چیزی به اشتراک گذاشته شده است؟

. ETH و BTC از مدل پرداخت به ازای هر سهم (PPS) یا پرداخت به ازای آخرین N سهام (PPLNS) استفاده می کنند اما روش Chia در حال حاضر ناشناخته است و پس از انتشار اسناد Chia Pooling باید به روز شود. Poolchia.com بر اساس آنچه از تیم Chia.net در دسترس است ، برای انتخاب سودآورترین روش منصفانه برای کاربران chiapool با انجمن همکاری خواهد کرد.

جوایز مستقیماً به استخر توزیع می شوند:

سرانجام ، استخر Chia نیازی به کیف پول داغ متمرکز نخواهد داشت که سپس آن را به کیف پول های دیگر توزیع کند ، مانند نمونه هایی که امروز در nicehash یا miningpoolhub وجود دارد. کیف پولهای متمرکز به عنوان یک بردار بسیار سودآور برای هدف قرار دادن هکرها در هنگام سرقت وجوه در مقابل کیف پولهای سرد توزیع شده قرار می گیرند.

Chia با داشتن بلوکی که مستقیماً به کیف پول فارمر های استخر Chia توزیع می کند ، این مشکل را حل می کند تا حمله به کیف پول استخر آسان نباشد که باعث امنیت بیشتر آن برای همه می شود!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.