به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

گولم (Golem (GNT

معرفی گولم (GNT)

کارشناسان معتقدند که فناوری بلاک چین پس از انقلاب اینترنت یکی از کاربردی ترین یافته های دنیای تکنولوژی است و گولم نیز یکی از کاربردهای فناوری بلاک چین می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم.

گولم

از طریق پلتفرم گولم می توانید هر مقدار قدرت سخت افزاری و نرم افزاری را که نیاز دارید اجاره کنید.

از آنجا که ساخت برنامه ها و بسیاری از فعالیت های رایانه ای مثل برنامه نویسی و استفاده از نرم افزار های تخصصی نیاز به قدرت سخت افزاری و پردازشگر های قوی دارند و خرید این گونه سیستم های سخت افزاری بسیار پر هزینه است، پلتفرم گولم در جهت ارائه خدمات خاص در این زمینه به شما کمک می کند.
گولم توسط کمپانی Golem که یک کمپانی سوئیسی است ست با مدیریت جولیان زاویستوفسکی به وجود آمده.
گولم توسط یک تیم تخصصی برنامه نویسان و مهندسان نرم‌افزار در حال توسعه است و همه آنها دارای دانش گسترده‌ای در گرایشP2P و مهندسی بلاکچین می باشند.
شبکه golem یک شبکه محاسباتی غیر متمرکز است که کاربران این شبکه با استفاده از پلتفرم گولم می توانند قدرت محاسباتی را در یک شبکه همتا به همتا خرید و فروش کنند.

ارز دیجیتال گولم با نماد GNT نمایش داده می‌شود و این شبکه با استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم (ETH) ، به عنوان یک سیستم معامله برای پرداخت ها در شبکه ساخته شده است.

کاربرد گولم

فرض کنید می خواهیم یک پلتفرم خاص را طراحی کنیم که برای طراحی آن نیاز به یک سیستم کامپیوتری بسیار قدرتمند داریم و هزینه خرید این سیستم کامپیوتری بسیار بالا است.
با اتصال به گولم می توانیم هر سیستم کامپیوتری با هر سرعت یا قدرت را اجاره کنیم و با استفاده از آن پلتفرم خود را طراحی کنیم.
گولم از پلتفرم اتریوم بهره می برد و با استفاده از شبکه اتریوم ساخته شده است و نرم‌افزار گولم به این صورت خدمات ارائه می کند که با اتصال به این شبکه شما از نرم افزار و سخت افزارهای کامپیوترهای قدرتمند تر افراد و یا شرکت هایی در سراسر دنیا استفاده می کنید و هزینه استفاده از این خدمات را پرداخت می کنید.
هر چه سیستمی را که اجاره کرده‌اید قدرتمند تر باشد مبلغ اجاره بیشتری را بابت آن میپردازید.
این مبلغ توسط ارز دیجیتال گولم GNT قابل پرداخت است.
در واقع گولم یک سوپرمارکت کامپیوتری جهانی است که قدرت محاسبات هر کامپیوتر موجود در شبکه خود را ترکیب می کند و افرادی که سیستم های قدرتمند دارند، قدرت مازاد سیستم خود را در صورت عدم نیاز، به افراد یا سازمان‌های دیگر که نیاز به توان اضافه برای انجام فعالیت های شان دارند، اجاره میدهند و در قبال آن پول دریافت می کنند.
این یک راه کسب درامد از منابع در اختیار افراد است که برای آنها بلا استفاده هستند.
پس گولم یک پلتفرم است که دو جانبه عمل می کند یعنی شما هم می توانید مشتری باشید و یک سیستم را اجاره کنید و هم می توانید در نقش فروشنده باشید و سیستم خود را اجاره دهید.
گولم مقابل اعتماد است و هزینه‌های پرداختی در گولم هم مقرون به صرفه هستند و به دلیل سرویس تهیه جهانی، می تواند سیستم های مختلفی در اختیار مشتری قرار بدهد.
گولم به معنی آدم مصنوعی و خودکار می باشد و در داستان های باستانی گولم به غول دارای روحی گفته می شود که از از سنگ ساخته شده است.

گولم

ارز دیجیتال گولم GNT

ارز دیجیتال گولم قابل استخراج نیست و تعداد توکن های موجود GNT در نهایت یک میلیارد واحد توکن خواهد بود و این محدود بودن عرضه می تواند موجب رشد قیمت آن در آینده شود.

گولم

امنیت گولم و تراکنش ها

گولم بسیار ایمن است و تا کنون هک نشده است.

دو سیستم برای حفاظت از یکپارچگی و امنیت فرآیند ها و معاملات بر روی شبکه golem دیده شده است. گولم ایمن است و تاکنون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گولم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است.

در سیستم اول یک مجموعه ثالث دیده شده که خروجی های مالی و تراکنش ها را تایید کرده و در صورت بروز هر گونه مناقشه در پروتکل یا قطع ارتباط شبکه، موظف به اعمال تراکنش از هر طریق می باشند. استفاده از این قابلیت اختیاری بوده و مستلزم صرف هزینه اضافی است.

سیستم دوم همان گارد امنیتی نرم افزار اینتل، موسوم به SGX می باشد که یک تکنولوژی توسعه یافته از اینتل بوده و فضای اجرایی حفاظت شده در حافظه را ایجاد می کند. این امر از کد و داده ها محافظت کرده و رمزگذاری نهایی را فراهم می سازد.

با استفاده از این چارچوب p2p امن، وظایف به زیر وظایف فرعی چندگانه تقسیم شده و پس از پردازش آن توسط بخش هایی که این وظایف به آنها واگذار گردیده است، مجدداً به یکدیگر ملحق شده و در قالب یک خروجی نمود می یابد.

گولم

توکن شبکه گولم (GNT) از خانواده ( ERC20 ) می باشد و به منظور پرداخت هزینه اجاره سیستم محاسباتی استفاده میشود.
توکن (جی ان تی) در صرافی بایننس که بزرگترین و معتبرترین صرافی ارز دیجیتال است قابل خرید و فروش می باشد و در قالب خرید و فروش با ارزهای Eth و Btc میتوان آنرا مبادله کرد.
این ارز از ماه آوریل سال ۲۰۱۸ در صرافی بایننس قرار گرفته است.

عرضه توکن

در سال ۲۰۱۶ توکن GNT به صورت یک آیکو ICO عرضه شد.
هر ۱۰۰۰ توکنGNT برابر با یک اتر (ETH) بود.

ico

قیمت گولم GNT

در سال ۲۰۱۸ در ماه آوریل گولم در اوج قیمتی خود بود و ۰/۰۰۰۱۰۵۰۰ BTC ارزش داشت که معادل ۱/۴۵ دلار بود. پس از آن روند کاهشی را در پیش روی خود داشت و در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ به ارزش ۰/۰۰۰۰۰۵۴۹ BTC رسید که معادل ۰/۰۵ دلار بود و تا چندین ماه در همین محدوده قیمت قرار داشت.
از ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ روندی صعودی برای GNT آغاز شد و در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ به ارزش ۰/۰۰۰۰۱۵۲۸ BTC معادل با ۰/۲۱ دلار رسید و مجدداً وارد یک فاز نزولی شد و هم اکنون هر یک واحد توکن GNT معادل ۰/۰۰۰۰۰۵۴۲ BTC معادل ۰/۰۷دلار ارزش دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.