به اطلاع می رساند فعالیت در حوزه فروش دستگاه های ماینینگ بیتکوین و تعمیرات آنها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هیچ سفارشی در این خصوص پذیرفته نمی شود
0
09034096974

NatWest کانال های پرداخت را به Binance کاهش می دهد و دلیل آن عدم اطمینان از نظر نظارتی است

NatWest کانال های پرداخت را به Binance کاهش می دهد
و دلیل آن عدم اطمینان از نظر نظارتی است

NatWest کانال های پرداخت را به Binance کاهش می دهد

NatWest ، یک بانک عمده تجاری و مستقر در انگلستان ، تمام پرداخت های کارت اعتباری و بدهی را برای مبادله رمزنگاری Binance مسدود کرده است. سخنگوی NatWest گفت: “تمام معاملات کارت اعتباری و بدهی به Binance مسدود شده است. 

ما چندین هفته است که پرداخت به Binance را محدود کرده ایم” و افزود که از سرگیری پشتیبانی Binance به طور مداوم مورد بررسی قرار می گیرد. این نماینده گفت که این بانک سطح بالایی از کلاهبرداری های سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را هدف قرار داده است که مشتریان خود را در سراسر بانکداری تجاری و خرده فروشی ، به ویژه از طریق سایت های رسانه های اجتماعی هدف قرار داده است. “ما به طور موقت در حال کاهش حداکثر مبلغ روزانه ای هستیم که مشتری می تواند به صرافی های ارز رمزنگاری شده ارسال کند و همچنین مانع پرداخت به تعداد کمی از شرکت های دارایی ارزهای رمزپایه ای می شویم که در آنها میزان قابل توجهی از کلاهبرداری را دیده ایم. مشتریان ما همچنان قادر به پذیرش ارزهای رمزپایه خواهند بود. سخنگوی خاطر نشان کرد: این اقدام باعث خشم گسترده در جامعه رمزنگاری شده است ، بسیاری از مشتریان ناراضی NatWest نارضایتی خود را از بانک ابراز دارند که مایل به تصمیم گیری در مورد چگونگی هزینه پول خود هستند.

برخی از علاقه مندان به رمزنگاری از اقدام Natwest ابراز ناامیدی کردند و یکی از کاربران توییتر اظهار داشت که “مثل این است که مردم دیگر نمی توانند پول خود را برای آنچه می خواهند خرج کنند.” یکی از کاربران NatWest گزارش داد که حتی شکایت کرده است: “من عادت بلند مدت خود را حذف می کنم و دیگران را نیز به این کار تشویق می کنم. من به آنها اجازه تصمیم گیری از جانب خودم را ندارم. ” Binance بلافاصله  برای اظهار نظر پاسخ نداد. مرتبط: Binance فروش سهام را متوقف می کند ، “بلافاصله موثر است” NatWest قبلاً خدمات رمزنگاری را به کاربران خود محدود کرده است. این شرکت در اواخر ماه ژوئن محدودیت روزانه برای خرید رمزنگاری توسط مشتریان خود معرفی کرد و تعدادی از مبادلات رمزنگاری از جمله Binance را هدف قرار داد. این بانک از بارکلیز ، بانک جهانی چند ملیتی انگلیس که از اواخر ماه ژوئن جلوگیری از پرداخت به Binance تا اطلاع ثانوی شروع کرده است ، پیروی کرده است. سخنگوی Binance متعاقبا تأکید کرد که اخطار اخیر اداره رفتار مالی در مورد این شرکت فقط در مورد Binance Markets Limited ، یک نهاد حقوقی جداگانه از مبادله اصلی جهانی که از طریق Binance.com فعالیت می کند ، اعمال می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *